WybierzMy Ursynów!

Jesteśmy jedynym całkowicie niepartyjnym, ursynowskim komitetem! Chcemy aby to mieszkańcy, a nie centrale partii politycznych decydowały o przyszłości naszej dzielnicy.

Projekt Ursynów i Inicjatywa Mieszkańców Ursynowa (IMU) to dwa najstarsze stowarzyszenia lokalne reprezentowane w Radzie Dzielnicy Ursynów. Zrzeszamy osoby aktywnie działające na rzecz naszej dzielnicy i zawsze stoimy po stronie mieszkańców. Nieraz udowodniliśmy, że warto brać sprawy w swoje ręce!

Nie należymy do żadnej partii politycznej, słuchamy sąsiadów, stajemy po ich stronie oraz skutecznie wywieramy presję na władze lokalne, m.in. w takich kwestiach, jak  budowa Parku nad POW, walkai z patodeweloperką, obrona miejsc parkingowych i terenów zieleni przed zabudową czy przeciwdziałanie zwężeniom ulic w naszej dzielnicy.

Wśród nas są zarówno ludzie młodzi, jak i tacy pamiętający początki Ursynowa. Mamy różne zawody, różne pasje, różne poglądy, lecz łączy nas jedno – działanie na rzecz Ursynowa! To dla naszej dzielnicy poświęcamy swój wolny czas, aby z pasją i wytrwałością współtworzyć naszą lokalną ojczyznę, dzięki czemu będzie barwnym miejscem do życia i spędzania czasu. Nie chcemy, żeby Ursynów był tylko sypialnią Warszawy!